El MŚ: Algeria bliżej mundialu


W niedzielnych spotkaniach eliminacji mistrzostw świata strefy afrykańskiej niewątpliwą niespodzianką było zwycięstwo Beninu nad reprezentacją Ghany, która już wcześniej zapewniła sobie udział na mundialu.

Tysiące martwych zwierząt na święto ziemi


Ruszyło słynne boliwijskie święto ziemi. W tradycyjnym karnawale wystąpi 20 tysięcy tancerzy w barwnych strojach.

Sąd oddalił zażalenie Cracovii


Naczelny Sąd Administracyjny zdecydował we wtorek, że Cracovia Kraków nie będzie stroną w postępowaniu dotyczącym licencji dla ŁKS Łódź. NSA na niejawnym posiedzeniu oddalił zażalenie Cracovii na decyzję Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, który nie dopuścił krakowskiego klubu w charakterze strony do postępowania w tej sprawie.

Terroryści chcieli wysadzić mijające się pociągi


W miejscu katastrofy pociągu Newskij Express mogło dojść do jeszcze większej tragedii.

Zamożni Azjaci bogatsi od zamożnych Europejczyków


Majątek zamożnych Azjatów po raz pierwszy okazał się większy od majątku europejskich milionerów - wynika raportu firm Merrill Lynch Wealth Management i Capgemini.

znalezionych: 38686, strona 1 z 7738
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasza firma zapewnia odbiór odpadów przemysłowych oraz odbiór odpadów medycznych. Jednak to odbiór odpadów przemysłowych jest główną gałęzią naszej działalności. Od wielu lat realizujemy bezpieczny odbiór odpadów przemysłowych. Jeśli zrealizujemy odbiór odpadów przemysłowych również zapewniamy bezpieczny transport odpadów niebezpiecznych do miejsca ich utylizacji.