Analizy Online: aktywa OFE wzrosły w kwietniu o 4,8 mld zł


Aktywa zgromadzone w otwartych funduszach emerytalnych wzrosły w kwietniu o 4,8 mld zł, czyli o 2,5 proc., do 196,5 mld zł - podały w aporcie Analizy Online.

Fucha za Odrą


Dwudziestoletnia Klaudia z wykształcenia fryzjerka pracuje w jednym z zakładów fryzjerskich w Żarach. Za namową przypadkowej klientki zaczęła dodatkowo świadczyć prywatne usługi w Berlinie.

Chiny uelastycznią kurs juana!


Chiny stopniowo będą uelastyczniały kurs wymiany juana - poinformował w sobotę bank centralny tego kraju, sugerując, że jest gotowy zerwać z trwającym od 23 miesięcy powiązaniem jego kursu z kursem dolara, ostro krytykowanym za granicą.

Millennium obniżył wycenę Polic


- Analitycy Millennium DM, w raporcie z 16 listopada, obniżyli cenę docelową akcji Zakładów Chemicznych Police do 5,1 zł z 5,6 zł poprzednio, podtrzymując rekomendację "redukuj".

Pomoc dla Grecji nie pomaga EUR/USD


Ministrowie finansów Strefy Euro zgodzili się w niedzielę na pakiet pomocowy dla Grecji w wysokości 110 mld euro do 2012 roku, natomiast Merkel oświadczyła, że niemiecki parlament powinien do piątku zaakceptować plan pomocy.

W tym tygodniu dane z rynku pracy w USA


Za nami spokojny weekend, ponieważ nie pojawiły się żadne niespodziewane informacje.

GDF Suez wchodzi do Nord Stream, będzie miał 9 proc.


GDF Suez i rosyjski Gazprom podpisały memorandum ws. wejścia francuskiego koncernu do projektu budowy Gazociągu Północnego (Nord Stream). Jak podano w komunikacie, GDF będzie miał w projekcie 9-procentowy udział.

Ruch bada Kolportera


Ruch, który otrzymał memorandum dotyczące sieci 900 saloników prasowych Kolportera, nie będzie zainteresowany ich zakupem, dopóki nie otrzyma pogłębionej informacji - poinformował PAP prezes Włodzimierz Biały.

Złoty najmocniejszy od ponad 7 miesięcy


We wtorek polska waluta traciła tylko na otwarciu. Po relatywnie słabej sesji na rynkach akcji w Azji, inwestorzy na początku handlu w Europie byli ostrożni i notowania par EUR/PLN i USD/PLN odnotowały wtedy dzienne maksima na poziomach odpowiednio 4,1190 i 2,8875.

Streżyńska: porozumienie z TP w przyszłym tygodniu


Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zawarte zostanie porozumienie między Urzędem Komunikacji Elektronicznej a Telekomunikacją Polską ws. podziału spółki na część hurtową i detaliczną, stawek hurtowych oraz inwestycji - poinformowała prezes UKE Anna Streżyńska.

Germany's Merkel: Near Impossible To Predict Economy's Course


There is no certain way to predict how and when the global economy will recover, German Chancellor Angela Merkel said Tuesday.

Wenezuela/ Nerwowe reakcje na dewaluację waluty


Po piątkowym ogłoszeniu przez prezydenta Wenezueli Hugo Chaveza dewaluacji waluty tego kraju - bolivara, zaprotestowali liderzy opozycji, a Wenezuelczycy w panice wykupują produkty elektroniczne w oczekiwaniu na drastyczne podwyżki cen.

Ruszył sezon wyników kwartalnych


Wczorajszą sesję giełdy na Wall Street zakończyły na skromnych plusach. Indeks Dow Jones wzrósł o 0,08%, S&P 500 o 0,18%, a technologiczny Nasdaq zyskał 0,16%. DJIA pozostał nieznacznie powyżej poziomu 11000 pkt, jednak to dzisiejsza sesja powinna okazać się istotnym testem czy barierę tę uda się obronić.

GUS: w marcu tańsze zboża i bydło


W marcu w stosunku do lutego br. potaniały zboża i żywiec wołowy. Droższy w skupie był żywiec wieprzowy i drób, a na targowiskach trzeba było więcej zapłacić za ziemniaki. Nie zmieniły się ceny mleka - podał GUS.

Rolnicy zapłacą 200 mln zł za błąd urzędników


Ponad 200 mln zł będą musieli oddać polscy rolnicy za to, że urzędnicy przyznający dotacje źle oszacowali wielkość ich pól - pisze "Rzeczpospolita". ARiMR zawyżył wielkość pól o ponad 180 tys. hektarów.

TVP: "nierzetelne i komiczne" zarzuty NIK


Telewizja Polska nie zgadza się z zarzutami Naczelnej Izby Kontroli. NIK oskarżył TVP o finansowe nieprawidłowości rzędu 150 mln zł. TVP przyznaje się do kwoty znacznie mniejszej - 343 tys. złotych i określa zarzuty NIK-u jako "bezpodstawne i komiczne".

Dylematy amerykańskich inwestorów


Amerykańscy inwestorzy przeżywają w ostatnim czasie prawdziwą rozterkę. Trwające już trzynaście miesięcy wzrosty na Wall Street wzmagają coraz większą pokusę do realizacji przeceny giełdowych indeksów, która podsycana jest przy każdej możliwej okazji (w ostatnim czasie, czy to obawami o trudności finansowe Gracji, czy też pozwem SEC wobec Goldman Sachs).

Raiffeisen podniósł rekomendację dla Agory do "trzymaj"


Raiffeisen podniósł rekomendację dla Agory do "trzymaj" z "redukuj".

Comarch wygrał przetarg COIS o wartości 20,3 mln zł netto


Comarch wygrał przetarg organizowany przez Centralny Ośrodek Informatyki Statystycznej na dostawę licencji oprogramowania z prawem do aktualizacji i opieką serwisową. Wartość oferty złożonej przez spółkę to 20,3 mln zł netto - wynika z suplementu do dziennika urzędowego UE.

2010 r. kluczowy dla finansowania projektu Nabucco


Rok 2010 będzie kluczowy dla finansowania projektu gazociągu Nabucco, mającego zmniejszyć zależność UE od gazu rosyjskiego - donosi agencja AFP, przytaczając wypowiedzi rzecznika konsorcjum Nabucco Christiana Dolezala.

znalezionych: 27504, strona 1 z 1376
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasza firma zapewnia odbiór odpadów przemysłowych oraz odbiór odpadów medycznych. Jednak to odbiór odpadów przemysłowych jest główną gałęzią naszej działalności. Od wielu lat realizujemy bezpieczny odbiór odpadów przemysłowych. Jeśli zrealizujemy odbiór odpadów przemysłowych również zapewniamy bezpieczny transport odpadów niebezpiecznych do miejsca ich utylizacji.