Podpisano list intencyjny w sprawie budowy obwodnicy łączącej Opole z Elektrownią Opole


Szacowana na 300-400 mln zł. obwodnica ma powstać do końca 2013 roku. - napisał dodatek Gazety Wyborczej w Opolu.

Kruzensztern w Gdyni


Odnowione Nabrzeże Pomorskie powita niecodziennych gości W sobotę (12 czerwca) ok. godz. 15.00 w gdyńskim porcie, przy świeżo odnowionym Nabrzeżu Pomorskim zacumuje jeden z największych i najpiękniejszych ...

Kryzys w firmie: jak zapobiegać?


Z raportu Euler Hermes wynika, że o 11 proc. zwiększyła się liczba upadających przedsiębiorstw I kwartale 2009 r. w porównaniu z analogicznym okresem z 2008 r. Oznaki kryzysu początkowo są mało widoczne, jednak gdy firma powoli traci przewagę konkurencyjną, a jej wyniki finansowe zaczynają się pogarszać, mogą to być pierwsze symptomy bankructwa. Tylko szybkie dostosowanie modelu biznesowego firm do zmieniających się warunków rynkowych, może pomóc przetrwać czas spowolnienia gospodarczego - podał instytut CIMA.

Jutrzenka miała 32,8-35,5 mln zł zysku netto w 2009 r.


Władimir Lisin, magnat sektora stali jest nowym najbogatszym człowiekiem w Rosji - podaje rosyjski magazyn Finans

Jeśli jesteś ze Śląska lub Katowic i potrzebujesz pomocy detektywa, koniecznie zobacz ofertę naszej agencji detektywistycznej na Śląsku. Nasi

detektywi Śląsk

od wielu lat pomagają naszym klientom w rozwiązywaniu spraw natury śledczej czy detektywistycznej. Większość z pracowników naszej agencji detektywistycznej to byli pracownicy służb wywiadowczych i policji. Naszej agencji detektywistycznej możesz zaufać. Wiemy, że w pracy detektywa najważniejsza jest dyskrecja. Sprawdź jaki cennik usług detektywistycznych przygotowaliśmy dla naszych nowych klientów.

PGE podpisało kolejne porozumienie w sprawie energetyki jądrowej


PGE Polska Grupa Energetyczna podpisała memorandum o współpracy z GE Hitachi Nuclear Energy Americas w zakresie energetyki jądrowej. Współpraca ma na celu zbadanie możliwości zastosowania reaktorów ABWR oraz ESBWR w projektowanej pierwszej elektrowni jądrowej Polsce, a także możliwości przyszłej współpracy przemysłowej obu partnerów.

Łódź: awaria ciepłociągu pozbawiła dostaw energii cieplnej 3 tysiące odbiorców


Jak podaje Express Ilustrowany, w dniu wczorajszym doszło w Łodzi do awarii ciepłociągu, na skutek której 3 tys. mieszkańców wieżowców na Kuraku zostało pozbawionych dostaw energii cieplnej.

KE podwyższyła prognozę wzrostu PKB Polski na 2009 r. do 2,7% z 2,6%


Sytuacja w budownictwie poprawia się, a poprawa ta może mieć trwały charakter - wynika z badań koniunktury IRG SGH.

Bank Millennium chce w 2010 r. pozyskać z giełdy 1 mld zł


Bank Millenium planuje na I kwartał 2010 r. dużą emisję akcji z prawem poboru - pisze "Parkiet".

W biurach podróży brakuje wycieczek last minute


Deszczowe lato spowodowało, że Polacy na potęgę wyjeżdżają do ciepłych krajów. Biura podróży informuję, że oferta last minute na sierpień została już praktycznie wyprzedana.

"P": inwestor z Rosji może zasilić Centrozap 50 mln euro


Katowicki holding Centrozap negocjuje z rosyjskim Ilim Timber Industry w sprawie finansowania budowy zakładu przerobu drewna w republice Komi - dowiedział się "Parkiet".

MSP nie wyklucza ponownej sprzedaży części stoczniowego majątku


Ministerstwo Skarbu nie wyklucza uruchomienia jeszcze w tym roku ponownej sprzedaży części majątku stoczni Gdynia i Szczecin, które nie znalazły nabywców - powiedział w środę PAP rzecznik resortu Maciej Wewiór. Dodał, że będzie to zależało od poprawy warunków ekonomicznych na rynku i pojawienia się potencjalnych inwestorów.

UOKiK zgodził się na zakup przez E.Leclerc 25 sklepów Billa Polska


W 2009 roku banki poczuły w pełni efekty kryzysu, a co za tym idzie ucierpieli też ich klienci. To był trudny rok dla kredytobiorców.

ZWZ NG2 ma zdecydować 17 VI o wypłacie 1 zł dywidendy na akcję


Tajwański koncern Foxconn, który jest producentem iPhone\\\\\\\\\\\\\\\'ów, postanowił zatrudnić 2 tys. psychiatrów i psychologów, by powstrzymać falę samobójstw w chińskich zakładach firmy - poinformował w poniedziałek dziennik South China Morning Post.

Trójka przeciwko Google'owi


Amazon, Microsoft i Yahoo! razem z bibliotekami i organizacjami pozarządowymi protestują przeciwko porozumieniu Google'a z amerykańskimi wydawcami książek.

Legalizował kradzione auta


Z notatnika aspiranta Od kilku miesięcy 55-letni Jerzy S. był poszukiwany za oszustwa finansowe. Policjanci podejrzewali, że ma na swoim koncie także legalizację skradzionych samochodów. Wczoraj został ...

Amerykanie nie mają zaufania do gospodarki


Chwilę przed godz. 19 otrzymaliśmy potwierdzenie - jest pierwszy przypadek wirusa H1N1 w Polsce - powiedziała dzisiaj na specjalnie zwołanej ...

DM PKO BP podwyższył rekomendację dla Mondi do 'akumuluj', wycena 74,60 zł


Odnalazła się poszukiwana w okolicach Sieradza młoda kobieta, uprowadzona przez męża - informuje reporterka RMF FM. Policjanci zabrali ją do domu. 32-latkę uprowadził mąż, z którym jest w separacji. 45-letni mężczyzna ma zarzut znęcania się nad żoną i zakaz zbliżania się do niej.

Zduńska Wola przez kilka godzin bez energii elektrycznej i cieplnej


Jak podaje Polska Dziennik Bałtycki, w sobotę doszło do awarii, która pozbawiła na kilka godzin połowę mieszkańców miasta dostaw energii elektrycznej i ciepła.

Nie będzie droższego gazu od 1 maja. URE nie zdąży


Urząd Regulacji Energetyki nie zdąży zakończyć postępowania w sprawie nowych taryf gazowych, m.in. dla PGNiG, w terminie, który umożliwiałby wprowadzenie ich w życie od 1 maja - poinformował Marek Woszczyk, wiceprezes URE

GUS: Ocena koniunktury w przetwórstwie przemysłowym


Rzeczywistość może różnić się od tego, co wydaje się być niemal pewne. Dotyczy to m.in. zapewnień składanych przez producentów samochodów, paliw oraz materiałów eksploatacyjnych. W niektóre z nich po prostu nie warto wierzyć.

znalezionych: 24074, strona 1 z 1204
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasza firma zapewnia odbiór odpadów przemysłowych oraz odbiór odpadów medycznych. Jednak to odbiór odpadów przemysłowych jest główną gałęzią naszej działalności. Od wielu lat realizujemy bezpieczny odbiór odpadów przemysłowych. Jeśli zrealizujemy odbiór odpadów przemysłowych również zapewniamy bezpieczny transport odpadów niebezpiecznych do miejsca ich utylizacji.