Nie zabieraj brzytwy do samolotu


„Biała lista” przedmiotów które można zabrać do samolotu Urząd Lotnictwa Cywilnego wzorem innych władz lotniczych prezentuje listę przedmiotów dopuszczonych oraz zabronionych do przewozu w transporcie lotniczym. - ...

MRiRW: W drugiej połowie XII drożała pszenica i nieznacznie mięso


Druga połowa grudnia przyniosła wzrost cen pszenicy konsumpcyjnej i nieznaczny wzrost cen mięsa - wynika z cotygodniowej analizy Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Ulewy opóźniają budowę


Węzeł Sośnica. Zamiast w maju, będzie uruchomiony w lipcu - pisze Janusz Mincewicz w ostatnim numerze Polskiej Gazety Transportowej . Ulewy i powódź opóźniły budowę autostrady ...

Spółka zależna NWR zawarła porozumienie ze związkami zawodowymi


Francuski rząd radzi użytkownikom, aby przestali używać przeglądarki Internet Explorer do momentu załatania krytycznej luki w zabezpieczeniach.

Jeśli chodzi o wyceny nieruchomości w Warszawie to najlepiej jeśli wycenę przeprowadzi licencjonowany rzeczoznawca majątkowy Warszawa. Jedynie rzeczoznawca majątkowy Warszawa wykona wycenę, która będzie honorowana przez inne instytucje, w tym banki. Właśnie zwykle banki wymagają, aby to

rzeczoznawca majątkowy Warszawa

wykonywał wycenę nieruchomości. Jeśli to nie rzeczoznawca majątkowy Warszawa przeprowadzi wycenę nieruchomości, wówczas taka wycena może zostać odrzucona, na przykład w trakcie ubiegania się o kredyt. Dlatego należy zawsze sprawdzić, czy wybrany przez nas rzeczoznawca majątkowy Warszawa posiada odpowiednie licencje. Tylko wtedy wyceny nieruchomości będzie ważna.

Pesymistyczne prognozy dla USA: dalszy wzrost deficytu i długu państwa


Biuro Budżetowe Kongresu i Biały Dom ogłosiły we wtorek prognozy gospodarcze, według których deficyt budżetu państwa i dług publiczny wzrosną w najbliższych latach na skale niespotykaną od II wojny światowej.

Unijna polityka na rzecz innowacyjności – debata on-line


MG zaprasza do wzięcia udziału w otwartej debacie on-line dotyczącej priorytetów przyszłej polityki UE na rzecz innowacyjności. W konsultacjach mogą wziąć udział przedsiębiorcy, zamieszczając komentarze i uwagi bezpośrednio na stronie internetowej Komisji Europejskiej.

Dziura w budżecie: Gorzów tnie inwestycje


W kasie miasta brakuje ponad 53 mln zł. Tniemy po inwestycjach, kulturze i służbie zdrowia. To pierwsza w tym roku poważna korekta budżetu Gorzowa. w środę(26 sierpnia) radni zdecydują, z czego w tym roku musimy zrezygnować

W USA wreszcie powstają nowe miejsca pracy


W amerykańskiej gospodarce powstało w marcu 162 tys. miejsc pracy. To najwięcej od momentu, gdy rozpoczęła się najgłębsza recesja od Wielkiego Kryzysu w latach 30. XX wieku

Cena ropy spada z powodu Grecji. Baryłka poniżej 80 dolarów


Jeszcze w poniedziałek cena ropy osiągnęła najwyższy od 19 miesięcy poziom 87 dolarów za baryłkę. Jednak od tego czasu baryłka ropy potaniała o 9 proc. i już w środę po raz pierwszy od marca jej cena spadła poniżej 80 dolarów - podaje Reuters

Seko miało 3,98 mln zł zysku netto w 2009 r., wzrost o 48,7% r/r


Koszykarze Orlando Magic pokonali na wyjeździe Miami Heat 108:102 po dogrywce w czwartkowym meczu ligi NBA. Zespół Marcina Gortata odniósł 49. zwycięstwo w sezonie, a Polak zdobył sześć punktów.

ZWZ Unibepu zadecyduje o wypłacie 10 gr dywidendy na akcję 31 maja


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"VIII Mieczy Nie tylko nie wystarczy teraz na ten wymarzony zakup, ale nawet może przydarzyć się jakiś niespodziewany finansowy dołek. A to dlatego, że osiągniesz niemal mistrzostwo w wydawaniu gotówki, na dodatek, na całkiem niepotrzebne rzeczy. Nie pożyczaj też pieniędzy, nawet jeśli to ktoś, kogo znasz od dawna. Nie zobaczysz ich prędko. horoskop.wp.pl

MF zaoferuje w poniedziałek bony za 700-1.000 mln zł


Ministerstwo Finansów zaoferuje w poniedziałek, 29 marca, bony 52-tygodniowe za 700-1.000 mln zł - podał resort w piątek w komunikacie.

GUS: liczba nowych bezrobotnych w IX wzrosła do 298,9 tys.


Z danych GUS na koniec września 2009 roku wynika, że do urzędów pracy w ciągu miesiąca zgłosiło się 298,9 tys. osób poszukujących zatrudnienia - o 69,8 tys. więcej niż w sierpniu 2009 r. i o 58,9 tys. więcej niż przed rokiem. (PAP)

Komorowski o wyborze nowego prezesa NBP


Marszałek Sejmu, p.o. prezydenta Bronisław Komorowski powiedział w piątek, że gdyby okazało się, iż w Sejmie jest większość dla proponowanego kandydata na prezesa NBP, to głosowanie powinno odbyć się jak najszybciej.

Trybunał Konstytucyjny zajmie się w czwartek ustawą o kolei


Według unijnych przepisów, od pierwszego stycznia zagraniczni przewoźnicy kolejowi mogą wozić pasażerów na terenie Polski. Brakuje jednak polskich przepisów, które by to regulowały. Nowelizację ustawy, która je wprowadzała, Prezydent skierował w lipcu do Trybunału Konstytucyjnego. Trybunał zajmie się nią w czwartek.

UOKIK znów ukarał Enion


Enion nadużyła swojej pozycji na rynku dystrybucji energii elektrycznej – uznała Prezes UOKiK. Za ograniczanie konkurencji spółka musi zapłacić karę w wysokości ponad siedmiu milionów złotych. Enion odwołał się od tej decyzji do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

"PB": Większość Polaków jest przeciwna zmianom w systemie emerytalnym


Dwie trzecie Polaków nie zgadzają się na przesunięcie części składki z otwartych funduszy emerytalnych do ZUS-u. Takie są publikowane w "Pulsie Biznesu" wyniki sondażu, przeprowadzonego przez grupę IQS na próbie 500 Polaków.

Złoty stabilny, poniżej 4,1 zł.euro


Pijąc alkohol w domowym zaciszu, większość ludzi nalewa sobie więcej, niż nalano by im w pubie - informuje serwis \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"BBC News/Health\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\".

Gant ma porozumienie inwestycyjne z Saide Investments


DnB Nord chce udzielić 0,5 mld zł kredytów dla klientów korporacyjnych w 2010 r.


Resort rolnictwa chce zmienić umowy z dzierżawcami państwowej ziemi i odzyskać od nich 30 proc. użytkowanych gruntów, a potem sprzedać je rolnikom. Posłowie uważają, że jest to działanie niezgodne z prawem, gdyż narusza prawa nabyte dzierżawców.

znalezionych: 24074, strona 1 z 1204
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasza firma zapewnia odbiór odpadów przemysłowych oraz odbiór odpadów medycznych. Jednak to odbiór odpadów przemysłowych jest główną gałęzią naszej działalności. Od wielu lat realizujemy bezpieczny odbiór odpadów przemysłowych. Jeśli zrealizujemy odbiór odpadów przemysłowych również zapewniamy bezpieczny transport odpadów niebezpiecznych do miejsca ich utylizacji.