Kappacyzm i gammacyzm


Teresa Hochszulc. Krokowa

Dwa spojrzenia na konflikt - lekcja wychowawcza


Elżbieta Wadowska. Tychy

Rusza Matura 2010!


phoca_thumb_s_matura1Ruszają matury. Już dziś 404 tys. maturzystów z całego kraju o godzinie rozpocznie zdawanie egzaminu dojrzałości. O godzinie 9.00 rozpocznie się egzamin podstawowy z języka polskiego. W kolejnych dniach przyjdzie maturzystom zdawać obowiązkowe egzaminy z matematyki i języka obcego nowożytnego.

Scenariusz zajęć "Pomagamy ptakom przetrwać zimę"


Bożena Kupczak. Słotwina

IX Edycja Programu Stypendiów Pomostowychphoca_thumb_s_coinsWłaśnie została ogłoszona IX Edycja Programu Stypendiów Pomostowych. W roku akademickim 2010/2011 czekają na Was stypendia w wysokości 500 zł miesięcznie, które będą wypłacane przez 10 miesięcy.

Zabawa andrzejkowa - scenariusz lekcji


Beata Janowiak. Bydgoszcz

"Biały sad" - konspekt zajęcia w grupie 3-4-latków


Małgorzata Gawlik. Chróścin

Dzień Edukacji Narodowej - scenariusz uroczystości szkolnej


Beata Zwolińska. Przytoczno

Miesięczny plan pracy dla grupy 5-latków na miesiąc kwiecień


Halina Kijko. Bielsk Podlaski

Witamy Wiosnę - święta tuż, tuż - zabawy z rodzicami


Małgorzata Potoczna. Dynów

Pasowanie na przedszkolaka


Sylwia Klimczak. Tomaszów Mazowiecki

Prezydent Lech Kaczyński nie żyje


Samolot Lecha Kaczyńskiego Tu 154 rozbił się na lotnisku w Smoleńsku. Nikt nie przeżył katastrofy - powiedział gubernator obwodu smoleńskiego- podało rosyjskie ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych. Na pokładzie było 88 osób.

Wymagania edukacyjne z matematyki dla klas gimnazjalnych


Edyta Waręcka. Góra Kalwaria

ALK mistrzem Polski w tenisie kobiet i mężczyzn [Aktualności]


W rozgrywanych 6-9 czerwca 2010 w Bytomiu Akademickich Mistrzostwach Polski w Tenisie zawodniczki i zawodnicy reprezentujący naszą uczelnię byli bezkonkurencyjni.

Konspekt zajęć wyrównawczych dla klasy I


Janina Praczyk. Leszkowice

Akademia z okazji Dnia Nauczyciela


Elżbieta Jokiel. Bytom

Polonez - taniec narodowy


A.Rek. Częstochowa

IX Edycja Programu Stypendiów Pomostowychphoca_thumb_s_coinsWłaśnie została ogłoszona IX Edycja Programu Stypendiów Pomostowych. W roku akademickim 2010/2011 czekają na Was stypendia w wysokości 500 zł miesięcznie, które będą wypłacane przez 10 miesięcy.

Zmiany w szkole na nowy rok szkolny


phoca_thumb_s_podrecznikiSześciolatki w szkołach podstawowych, nowa podstawa programowa nauczania, obowiązkowa matematyka na pisemnej maturze i lekcje drugiego języka obcego w gimnazjach - to tylko niektóre z wyzwań, z którymi przyjdzie się zmierzyć uczniom i nauczycielom w roku szkolnym 2009/2010. 

Natalia Kowalska, studentka zarządzania ALK, jedyna kobieta w Formule 2, [Aktualności]


po pechowym pierwszym dniu wyścigu Formuły 2 na torze ulicznym w Marakeszu, w którym nie ukończyła występu, zajęła 11 miejsce w drugim dniu zawodów. Do niej też należy 6 najlepszy czas okrążenia. Gratulujemy!

znalezionych: 909, strona 1 z 46
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasza firma zapewnia odbiór odpadów przemysłowych oraz odbiór odpadów medycznych. Jednak to odbiór odpadów przemysłowych jest główną gałęzią naszej działalności. Od wielu lat realizujemy bezpieczny odbiór odpadów przemysłowych. Jeśli zrealizujemy odbiór odpadów przemysłowych również zapewniamy bezpieczny transport odpadów niebezpiecznych do miejsca ich utylizacji.