Skargi na Google'a w sprawie przejęcia AdMoba


Pojawia się coraz więcej skarg w sprawie zakupu firmy AdMob przez Google’a. Herb Kohl, amerykański senator, chce, by sprawie przyjrzała się Federalna Komisja Handlu.

THQ sceptyczne wobec Natala


Wydawnictwo THQ jest sceptycznie nastawione wobec Project Natal, czyli innowacyjnej techniki sterowania konsolą do gier. Jego zdaniem, projekt jest interesujący, ale ryzykowny.

Technik administracji (Poznań)


1. Przedmioty nauczania: - wstęp do nauki o państwie - prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze oraz prawo gospodarcze - prawo pracy i ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna

MS access 2003 poziom podstawowy - teraz jedynie 299,00 PLN za osobę (Warszawa)


1. Środowisko pracy Współpraca systemu operacyjnego z aplikacją Praca z plikami Tworzenie własnego folderu roboczego Identyfikacja aplikacji Wprowadzenie danych do pliku i zapisanie pliku w odpowiednim ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Windows 7: Kolejny cel Microsoftu


Po porażce, jaką poniósł system Vista, programiści Microsoftu pracują w pośpiechu nad nowym systemem operacyjnym Windows 7. Ma on być gotowy za około półtora roku – ale my już teraz ujawniamy pierwsze szczegóły.

Dowiedziała się o rozwodzie z Facebooka


Emma Brady, lat 39, dowiedziała się o końcu swojego małżeństwa w dość niecodzienny sposób - po tym jak jej mąż zmienił stan cywilny na swoim koncie w Facebooku.

Odkryto nową sieć sprzedaży „niewykrywalnych” botów


Laboratorium antywirusowe PandaLabs wykryło w sieci portal oferujący boty o szeregu funkcji w cenie od 95 do 225 USD. Cena całego katalogu botów to 4 500 USD.

Microsoft Office Project Standard 2007 zaawansowana praca z programem (Poznań)


<h3>Rozdział 1 Wprowadzenie do rozwiązania EPM</h3> <p><b>Opis:</b> Celem tego rozdziału jest przedstawienie rozwiązania Enterprise Project Management na projektach szkoleniowych, poziomowo ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Witryna policyjna w Anglii złamana, trwa dochodzenie


Trwa dochodzenie w sprawie ataku hakera na witrynę policji w Durham. Włamywacz najprawdopodobniej zemścił się za tragiczne śmierci w Pakistanie.

Kurs na Samodzielnego Księgowego (Warszawa)


...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Żeński turniej Pan-European - eliminacje rozpoczęte


Rozpoczęły się eliminacje do pierwszego w historii Polski międzynarodowego turnieju kobiet na platformie Counter-Strike 1.6.

Wycena przedsiębiorstw - Katowice (Katowice)


Program szkolenia: 1. Funkcja celu przedsiębiorstwa a wartość przedsiębiorstwa 2. Podstawy prawne wyceny 3. ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ekologiczny monitor firmy ViewSonic


Puszczając oko do miłośników ekologicznych produktów, firma ViewSonic zapowiedziała uruchomienie sprzedaży nowego modelu monitora, wyposażonego w podświetlenie diodami. Urządzenie oznaczone symbolem VX2250wm-LED pobiera średnio 26 W. Według producenta oszczędność energii, względem monitorów podświetlanych zimnymi katodami, wynosi do 40%.

Zestaw głośnomówiący na kierownicę


Hama Polska oferuje Seecode Wheel - bezprzewodowy system głośnomówiący do mocowania na kierownicy samochodowej.

Cieniutki Adamo Desire z Windowsem 7


Dell po cichu zaktualizował specyfikację techniczną swojego cienkiego notebooka Adamo Desire, który wyposażony jest w niskonapięciowy procesor Core 2 Duo oraz napęd SSD.

Legal English - angielski dla prawników (Warszawa)


- the practice of law - company law: company formation and management - debtor-creditor - competition law - company law: capitalization - fundamental changes in ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nokia N8 trafi do sprzedaży pod koniec sierpnia?


Nie możecie doczekać się Nokii N8? Mamy dobre wieści - premiera już niedługo! Według "dobrze poinformowanych źródeł" serwisu Mobilelivingroom.de, najnowszy smartfon z Finlandii pojawi się w sprzedaży 24 sierpnia.

Google I/O 2010: Pięć nowości, które mają pomóc zmienić Internet na lepsze


Pierwszy dzień tegorocznej konferencji Google I/O za nami. Gigant przedstawił swoje najświeższe produkty i plany. Punktem dnia były Chrome i HTML5.

AMD przygotowuje trzyrdzeniowe, mobilne procesory


AMD wciąż nie zwalnia zawrotnego tempa. Tym razem przygotowuje trzyrdzeniowe procesory mobilne, jako alternatywę dla dwu- i czterordzeniowych modeli, obecnych na rynku.

Problem z Windows 7 mógł dotknąć miliony użytkowników


Microsoft potwierdza, że wystąpił problem z systemami operacyjnymi Windows, które tuż po zalogowaniu się użytkownika, wyświetlały czarny ekran śmierci. Wszystkiemu winne są aktualizacje.

znalezionych: 8316, strona 1 z 416
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasza firma zapewnia odbiór odpadów przemysłowych oraz odbiór odpadów medycznych. Jednak to odbiór odpadów przemysłowych jest główną gałęzią naszej działalności. Od wielu lat realizujemy bezpieczny odbiór odpadów przemysłowych. Jeśli zrealizujemy odbiór odpadów przemysłowych również zapewniamy bezpieczny transport odpadów niebezpiecznych do miejsca ich utylizacji.