Rośnie liczba ataków przez Internet


Z najnowszych danych firmy ScanSafe wynika, że w drugim kwartale tego roku liczba ataków przez Internet wzrosła o jedną trzecią, w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego.

Nadchodzą trzy maszyny Eee PC z systemem Windows 7


Do Sieci wyciekły plany firmy Asus, dotyczące wprowadzenia na rynek serii netbooków z preinstalowanym systemem Windows 7. Do końca października do sprzedaży trafią trzy maszyny.

Specjalista ds podatków (Katowice)


I. Ordynacja podatkowa Zobowiązania podatkowe i postępowanie podatkowe Kontrola II. Podatki bezpośrednie Podatek dochodowy od osób fizycznych dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą dla ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zarządzania biurem - rachunkowość, aspekty prawno-finansowe i obieg dokumentów (Warszawa)


W trakcie szkolenia odpowiemy na pytania: * w jaki sposób zorganizować posiedzenie Zarządu, Rady Nadzorczej, Walnego Zgromadzenia, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wszechstronny nettop od ZOTAC-a


ZOTAC MAG pozwala na odtwarzanie wideo wysokiej rozdzielczości lub efektywną pracę przy jednoczesnym bardzo małym poborze energii.

BlackBerry Storm2 - dotykowy ekran, GPS i HSDPA dla biznesmena


Operator Vodafone zapowiada dostępność drugiej generacji smartfona BlackBerry Storm, którego wyposażono w 3,25-calowy ekran dotykowy, nawigację GPS oraz WiFi.

Konkrety na temat Call of Duty: Black Ops


Mark Lamia, szef studia Treyarch, podzielił się szczegółami na temat nowej odsłony Call of Duty. Dowiedzieliśmy się nieco o trybie kooperacji, uzbrojeniu czy elementach taktycznych.

Steve Jobs prosi firmę Palm, aby nie zatrudniała jego pracowników


Dyrektor generalny Apple'a poprosił byłego szefa firmy Palm Inc., aby ta nie zatrudniała byłych i obecnych pracowników firmy z Cupertino.

MSI X-Slim X360 z niskonapięciowym procesorem Core i5


MSI poszerza swoją ofertę ultracienkich notebooków o nowy model, wyposażony w 13-calowy ekran LCD oraz niskonapięciowy procesor Intel Core i5 z taktowaniem 1,06 GHz.

Wielkie plany Acera na rok 2010


Acer w 2010 roku planuje wprowadzić na rynek czytnik e-booków, netbooki z preinstalowanym systemem Chrome OS, sklep z aplikacjami oraz swój własny tablet.

Nokia Money, czyli komórkowe płatności


Nokia zapowiada, że w przyszłym roku uruchomi usługę Money, dzięki której użytkownicy telefonów komórkowych fińskiej firmy, będą mogli przelać pieniądze za pomocą... smsa.

Akademia Talentów (GDYNIA)


Centrum Kształcenia Marzena Usarek w Gdyni zaprasza do AKADEMII TALENTÓW AKADEMIA TALENTÓW powstała z myślą o ludziach poszukujących ...
Lokalizacja: GDYNIA - Rodzaj: kurs / szkolenie

Samsung Galaxy 3, czyli Android 2.1 dla mniej zamożnych


Samsung przedstawia kolejny smartfon z linii Galaxy, tym razem oznaczony cyferką 3. Nowy model posiada system Android, 3,2-calowy ekran dotykowy oraz łączność Bluetooth 3.0.

Strategia personalna firmy przygotowanie, wdrażanie, mierniki (Warszawa)


Zasoby ludzkie po co nam strategia? Strategia personalna w trudnym otoczeniu rynkowym Przykłady strategii personalnych różnych organizacji ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

OpenOffice.org najchętniej używany w Polsce


Polacy szczególnie cenią sobie darmowego konkurenta Microsoft Office. Nasz kraj jest liderem, jeżeli chodzi o udział w rynku OpenOffice.org.

Reklama zrobiła z niej "królową" Facebooka


Pewna Malezyjka o imieniu Essasa została przypadkową bohaterką na islandzkim Facebooku, gdy światło dzienne ujrzała popularna reklama z chwytliwym sloganem, podobnym do jej imienia.

E-booki w abonamencie


Ruszyło pierwsze w Polsce wydawnictwo ebooków, które będzie oferować książki wyłącznie w abonamencie.

Przygody Larry'ego i bolączki sprzedawców komputerów w Radiu FAMA


FAMAHARDWARE i FAMAGAMES, czyli kolejny tydzień z grami i nowymi technologiami na antenie Radia FAMA Sochaczew.

14- i 17-calowe notebooki HP z linii ENVY


HP rozszerza swoja ofertę o dwa nowe laptopy z serii ENVY. Do starszych modeli dołączyły ENVY 14 oraz ENVY 17, wyposażone, odpowiednio: w 14- i 17-calowy ekran.

Wodo- i kurzoodporny tablet PC


Firma AIS wprowadziła na rynek nowy model wzmocnionego tabletu PC, skierowany do osób często pracujących w terenie.

znalezionych: 8316, strona 1 z 416
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasza firma zapewnia odbiór odpadów przemysłowych oraz odbiór odpadów medycznych. Jednak to odbiór odpadów przemysłowych jest główną gałęzią naszej działalności. Od wielu lat realizujemy bezpieczny odbiór odpadów przemysłowych. Jeśli zrealizujemy odbiór odpadów przemysłowych również zapewniamy bezpieczny transport odpadów niebezpiecznych do miejsca ich utylizacji.